Loading…

Naprawa kamperów i przyczep kempingowych w Warszawa

Serwis Kampera i przyczep kempingowych w Warszawa - Naprawa i Mechanik do
Kontakt

Kupiliśmy samochód w Egipcie! Jak nie dać się oszukać?

Ile kosztują samochody w Egipcie? Dlacze ceny samochodów są tak wysokie? Jak kupić auto w Egipcie i czy to się w ogóle opłaca?

Znajdziesz nas też tutaj ⬇️⬇️⬇️
Facebook: https://www.facebook.com/polegytravels/
Instagram: https://www.instagram.com/polegytravels/
Blog: https://polegytravels.pl/
Podcast: https://open.spotify.com/show/6IzrpCuz8hHhgLdI4Tc0K2
Kontakt: polegytravels@gmail.com

#polegytravels #Egipt #życiewEgipcie

Youtube Naprawa Kamperów Warszawa, Naprawy bieżące. Wykonujemy naprawy powypadkowe i kapitalne oraz kosztorysowanie powypadkowe. Oferujemy wiele usług tj. naprawa poszycia przyczepy kempingowej. Oprócz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, wykonujemy naprawy karoserii, wnętrza i poszycia kamperów. Naprawy pogwarancyjne. Naprawy powypadkowe Serwis kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie.

Profesjonalny i sprawdzony serwis i naprawa kamperów w Warszawie. Montaż i rozbudowa kamperów. W naszym serwisie kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie możesz dokonać przeglądów oraz zakupu i montażu dodatkowego wyposażenia.

23 thoughts on “Kupiliśmy samochód w Egipcie! Jak nie dać się oszukać?

  1. Super odcinek! Bardzo bardzo dziękuję bo właśnie jestem na etapie szukania samochodu aby posłużył do swobodnego zwiedzania Egiptu w grupie znajomych ( ale nie wynajem a zakup aby taki samochód posłużył na wieloletnie użytkowanie w samym Egipcie). Wynalazłam parę używanych samochodów w Polsce ale cło rzeczywiście jest tak wysokie a prywatne sprowadzenie samemu czyli podróż zbyt trudna i długa a formalności zbyt skomplikowane że planuję zakup w Egipcie. Bardzo proszę o podpowiedzi gdzie szukać, jakie widełki cenowe są niewygórowane, żeby nie dać się oszukać i nie przepłacić, oraz jakie niezbędne formalności musiałabym spełnić i jakie dokumenty załatwić, podpisać i oczywiście ile zapłacić i komu jako cudzoziemka. Mam nadzieję, że w końcu spotkam się z Wami…. w okolicach Marsa Mubarak;) wybieram się tam za tydzień lub dwa:)

  2. Gratuluje zakupu auta.Teraz dzięki temu,ze Wy się będziecie przemieszczać,to tez zobaczymy ciekawe filmiki,może z obrzeża miast,miasteczek gdzie toczy się codzienne życie przeciętnej egipskiej rodziny.Pozdrawiam.

  3. Czesc,zapowidaja sie ciekawe odcinki Swietny pomysl z tym zakupem samochodu. teraz bedziemy miec szanse zobaczyc Egipt z mniej turstycznej strony. Pozdrawiam was serdecznie

  4. Nie wiem , ale mnie się wydaje że Egipt pod wieloma względami jest dosyć trudnym i restrykcyjnym krajem.Mam nadzieje że teraz może pokażecie więcej ,bardzo lubię Was słuchać i oglądać .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas!