Loading…

Naprawa kamperów i przyczep kempingowych w Warszawa

Serwis Kampera i przyczep kempingowych w Warszawa - Naprawa i Mechanik do
Kontakt

► vlog 31: Jak opróżniamy toaletę w kamperze? Szara woda i toaleta chemiczna. Camping.

Czy Megatron podoła próbie przygotowanej przez Kasię? Megatron jest zawsze bardzo pomocny i chętnie angażuje się w sprawy domowo- gospodarcze kiedy nas odwiedza.Jednak co innego pomóc w zmywaniu naczyń, a co innego zrobić serwis kampera, opróżnić ścieki i kasetę toalety. Jak mu poszło? Jak to się robi? Jak to wygląda na naszym kempingu? Czy będą ofiary? Zapraszmy na filmik w którym pokazujemy naszą kamperową codzienność. Opróżnomy kasetę toalety, wywieziemy ścieki, opowiemy o naszych patentach na dolewanie wody do kamperowego zbiornika, w zależności od tego gdzie jesteśmy. Zaprezentujemy także praktyczny wąż ogrodowy, który świetnie się sprawdza u nas i zajmuje niewiele miejsca. Ten filmik to prawdziwy reality check dla wszystkich którzy marzą o życiu w kamperze, tak właśnie wygląda ono od kuchni, a raczej od toalety. Jednak dla nas te czynności stały się rutynowe, jak wynoszenie śmieci. A jak poradzi sobie z nimi nasz Mega Gość? Zapraszamy na wywożenie ścieków w kamperze, opróżnianie toalety w kamperze… w iście Megatrońskim stylu.

PATRONITE: https://patronite.pl/kazik-tv
————-
DONATE: SMS i PayPal: https://tipanddonation.com/kaziktv
KOSZULKI & KUBKI & VLEPKI: http://kazik-tv.cupsell.pl/

SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/2dogzk0

INSTA: https://www.instagram.com/kazik.tv/
WWW: http://www.kazik.tv
FACEBOOK: http://www.facebook.com/KazikTV/

#camping #motorhome #toaleta #kamperemprzezzycie #kamperland #kampers #kamperoven #Kamperett #kampereninfrankrijk #kampercussion #Kampercat #kamperbinnenpoort #kampersand #podróże #podróżemałeiduże #podróżezdziećmi #podróżezdzieckiem #podróżemedicine #podróżewczasie #podróżerowerowe #podróżepopolsce #podróżekształcą #podróżezpasją #podróżekulinarne #podróże_małe_i_duże #podróżepełneinspiracji #kochampodróże #podróżezpsem #podróżebrzeziny #podróżemarzeń #podróżerodzinnepl #podróżemaleiduze #kulinarnepodróże #podróżekormorana #podróżejoli #podróżenocą #podróżedalekieibliskie #dużepodróże #uwielbiampodróże #anglia #devon #cornwall #polacy #życiewkamperze – życie w kamperze full time, mieszkanie w kamperze na stałe, praca na kempingu, campingu. Jak opróżniać toaletę w kamperze? Szara woda i toaleta chemiczna. Camping. Zbiornik na szarą wodę. Waste hog.

Youtube Naprawa Kamperów Warszawa, Naprawy bieżące. Wykonujemy naprawy powypadkowe i kapitalne oraz kosztorysowanie powypadkowe. Oferujemy wiele usług tj. naprawa poszycia przyczepy kempingowej. Oprócz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, wykonujemy naprawy karoserii, wnętrza i poszycia kamperów. Naprawy pogwarancyjne. Naprawy powypadkowe Serwis kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie.

Profesjonalny i sprawdzony serwis i naprawa kamperów w Warszawie. Montaż i rozbudowa kamperów. W naszym serwisie kamperów i przyczep kempingowych w Warszawie możesz dokonać przeglądów oraz zakupu i montażu dodatkowego wyposażenia.

11 thoughts on “► vlog 31: Jak opróżniamy toaletę w kamperze? Szara woda i toaleta chemiczna. Camping.

  1. Rzeczywiście fajny serwis macie w Parku. Ciekawe czy w Polsce się kiedyś takich doczekamy. W naszej załodze, ja jestem od "garkuchni" a Adam od serwisu. Muszę mu koniecznie pokazać ten odcinek.

  2. Ten odcinek był dosyć kontrowersyjny, ale mimo tego uśmiech na twarzy podczas oglądania rewanżował dość dziwny temat, który raczej na YouTubie nie występuje. Fajny odcinek – jak zawsze. Było wszystko, a nawet chemia 😀
    Jeżeli chodzi o formaldehyd, to Kasiu prawie trafiłaś. Bowiem to jest aldehyd kwasu mrówkowego, a nie sam kwas. Przez wielu znany jako formalina. Wstrętny zapach, ciecz do konserwowania preparatów na anatomii 🙂 Jest to związek zupełnie inny od kwasu mrówkowego, ale także jest szkodliwy.
    Na nagraniu idealnie było uchwycone to, by tylko nie pokazać nazwy bleacha z Tesco 😛 Tak! W pewnym momencie niestety było go widać 😀

  3. Wszystko pieknie ale lepiej chyba zalozyc rekawiczki . Otwieranie klapy klapy ze sciekami z kasety oraz dotykanie weza, ktory pewnie nie raz wyladowal w sciekach z kasety nie jest najlepszym pomyslem.

  4. Bardzo ciekawy odcinek. Nie raz zastanawiałam się jak to faktycznie wygląda opróżnianie tego wszystkiego. Widać że Piotrek żadnej pracy się nie boi 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas!